KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15286341
nr 1528 6341
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad. Lundberg, Fjällbacka, 12,5x19,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:13:25
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr